DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 şirketi Belirleniyor


Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 şirketi Belirleniyor      

 

Değerli  Gaziantep Sanayicileri,

 

TOBB, TEPAV ve AllWorld Network, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketini belirlemek için ‘Türkiye 100’  adında bir proje başlatmıştır. KOBİ’lerin uluslararasılaşmasına katkı sunmayı amaçlayan proje, 2011 yılında TOBB, TEPAV ve Allworld Network’ün gerçekleştirdiği ‘Türkiye 25’in devamıdır. Türkiye’nin en hızlı büyüyen 25 şirketine ödülleri, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’in katılımıyla, İstanbul’da gerçekleştirilen ‘II. Küresel Girişimcilik Zirvesi’nde verilmiştir.

 

Projeye başvurmanız, başarınızın TOBB, TEPAV ve AllWorld Network tarafından tescil edilmesini sağlayacak,  ulusal ve uluslararası çok sayıda yayın organında çıkacak haberler aracılığı ile şirketinizin görünürlüğünü arttıracak, yeni müşteri, yatırım, yetenek ve fırsatlara erişiminizi kolaylaştıracak,  AllWorld'ün dünyanın dört bir tarafından hızlı büyüyen şirketlerin yer aldığı iletişim ağının bir parçası haline gelmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, bu sayede Harvard Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek AllWorld Harvard Zirvesi'ne katılım hakkı elde etme şansı da yakalamış olacaksınız.
AllWorld Network'ün farklı ülkelerde düzenlediği etkinliklere katılarak, bu ülkelerdeki hızlı büyüyen şirketlerle iş ilişkileri geliştirme fırsatını yakalayabilmek, İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından hızla büyüyen ve gelişen Gaziantep sanayisinin tanıtılması ve dışarıya açılması için iyi bir fırsat olarak görülmektedir. Gaziantep sanayicilerinin projeye başvurması, şirketlerini hızla büyüten girişimcilerin görünürlüğünün artması açısından önem arz etmektedir.

 

Başvuru Koşulları

                       

1. 2012 itibariyle 10 veya daha fazla tam zamanlı çalışana sahip olmak,

2. En az 3 yıllık işletme geçmişine ve 2010 itibariyle en az 100.000 ABD Doları, 2012 itibariyle en az 500.000 ABD Doları satış gelirine ulaşmış olmak. ‘Türkiye 100’ e başvurmak tamamen ücretsiz olup sorularınız için aysencagli@turkiye100.org ve selinkiral@turkiye100.org adreslerinden Aysen Çağlı ve Selin Kıral ile iletişime geçebilirsiniz

Başvurularınız için  http://turkiye100.org/?page_id=102 ziyaret ediniz.
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN