DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

T.C İpekyolu Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı


 

TRC1 Düzey 2 Bölgesi’nde (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) faaliyet gösteren İpekyolu Kalkınma Ajansı’na (İKA) “5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun” ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri çerçevesinde; TRC1 Düzey 2 Bölgesinin (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, yenilikçi, üretken, çözüm odaklı, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan,1 (bir) İç Denetçi, 5 (beş) Uzman ve 1 (bir) destek personeli (basın ve halkla ilişkiler görevlisi) alımı yapılacaktır.

 

İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın merkezi Gaziantep ili olup, Ajans’ın faaliyet alanını Gaziantep, Adıyaman, Kilis illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olan uzmanlar, her üç ilde de görev yapmayı peşinen kabul etmiş sayılır. Alınan uzman personeller öncelikli olarak Adıyaman ve Kilis illerinde istihdam edilecektir. 

 

25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği’nin 22. Maddesi “Personelin görev yeri Ajans içinde Yönetim Kurulu tarafından tespit edilecek benzer işleri yürütmek için muvafakati aranmaksızın unvan ve müktesep hak ücreti saklı kalmak kaydıyla Genel Sekreter tarafından değiştirilebilir.” uyarınca personelin görev yeri muvafakati aranmaksızın değiştirilebilir.

 

BAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİ

11.04.2013

SON BAŞVURU TARİHİ

19.04.2013

SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN İLANI

22.04.2013

SÖZLÜ YARIŞMA SINAVI TARİHİ

26.04.2013

BAŞVURU YERİ

İncilipınar Mahallesi Muammer   Aksoy Bulvarı Vakıflar Güven İş Merkezi Kat:3

Şehitkamil/GAZİANTEP/27060

 

İlan detaylarına ve İş Talep Formu' na aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

Kamuoyuna ilanen duyurulur     

 

T.C. İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN