DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

Şehir Ödülleri Türkiye 2020 Artvin


İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinden İzmir’de doğan ve 2 yıl üst üste Dokuz Eylül Üniversitesi İş Birliği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı Sağlık Turizmi Daire Başkanlığı ve çeşitli bürokrat, akademisyen, belediye birlikleri ve kalkınma ajanslarının destekleri ile varlığını sürdüren, Şehir Ödülleri Türkiye organizasyonu bu yıl, T.C. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil KIŞLA önderliğinde, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Destekleri, Artvin Valiliği, Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası İş Ortaklığı, Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik İş Ortaklığı, Şavşat Kaymakamlığı ve Şavşat Belediyesi İş Birliği ile Artvin’de düzenlenecektir.

 

Her yıl yoğun katılım ile şehir liderleri ve profesyonellerini İzmir’de buluşturan, Türkiye’nin en prestijli ödülleri arasında yer alan, Şehir Ödülleri’nin, diğer şehirlerden gelen yoğun ev sahipliği istekleri üzerine, yapılan değerlendirme ve incelemeler sonucu doğa harikalarının şehri Artvin’de yapılması kararlaştırılarak, 10 Nisan 2020’ye kadar ödül aday başvuruları kabul edilmeye başlanmıştır.

 

Destekleyenler: https://www.sehirodulleri.com/destekleyenler/

T.C. Cumhurbaşkanlığı: https://www.sehirodulleri.com/dr-israfil-kisla-sehir-odullerini-destekliyor/

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı: https://www.sehirodulleri.com/t-c-kultur-ve-turizm-bakanligimiz-sehir-odulleri-turkiye-organizasyonuna-katildi/
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN