KURUMSAL

Vizyon - Misyon Organizasyon Yapısı Yönetim Kurulu Mahmut ÇUHADAR Davut GÜL Recep SOYTÜRK Fatma ŞAHİN Dr.Süleyman KILINÇ Abdi BULUT Mehmet Can ERDOĞAN Şıh Mehmet YALÇIN Adnan ÜNVERDİ Mustafa USLU Hacı Mustafa CELKANLI Kalkınma Kurulu Kalkınma Kurulu Başkanlarımız Genel Sekreterlik Genel Sekreter Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Program Yönetim Birimi İzleme Değerlendirme Birimi Tanıtım ve İşbirliği Birimi Destek Hizmetleri Birimi Yatırım Destek Ofisleri Gaziantep Yatırım Destek Ofisi Adıyaman Yatırım Destek Ofisi Kilis Yatırım Destek Ofisi Organizasyon Şeması Ajans Logosu Stratejik Plan Kurumsal Kimlik Kılavuzu Tanıtım Broşürü Dış İlişkiler

Mustafa USLU

 

     Mustafa Uslu 01.10.1955 tarihinde Adıyaman’da doğdu. İlköğrenimini Besni'de, Ortaokulu ise Adıyaman’da tamamladıktan sonra 1981 yılına kadar tarım ile uğraştı. 1981 yılından sonra Adıyaman merkezde ticaret hayatına başladı. Otomotiv, gıda, inşaat, tekstil ve enerji alanında firmalara sahip olan SAFOĞULLARI ŞİRKETLER GRUBU'nda Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

 

     2009 yılından beri Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini ifa etmektedir. 2013 yılında gerçekleşen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği seçimleri sonucunda TOBB Strateji Geliştirme Kurulu Üyeliğine getirildi. Uslu, aynı zamanda İpekyolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Tahkim Kurulu üyeliği görevlerinde de bulunmaktadır.

 

    Mustafa Uslu evli ve 6 çocuk babasıdır.INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN