KURUMSAL

Vizyon - Misyon Organizasyon Yapısı Yönetim Kurulu Mahmut ÇUHADAR Davut GÜL Recep SOYTÜRK Fatma ŞAHİN Dr.Süleyman KILINÇ Abdi BULUT Mehmet Can ERDOĞAN Şıh Mehmet YALÇIN Adnan ÜNVERDİ Mustafa USLU Hacı Mustafa CELKANLI Kalkınma Kurulu Kalkınma Kurulu Başkanlarımız Genel Sekreterlik Genel Sekreter Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Program Yönetim Birimi İzleme Değerlendirme Birimi Tanıtım ve İşbirliği Birimi Destek Hizmetleri Birimi Yatırım Destek Ofisleri Gaziantep Yatırım Destek Ofisi Adıyaman Yatırım Destek Ofisi Kilis Yatırım Destek Ofisi Organizasyon Şeması Ajans Logosu Stratejik Plan Kurumsal Kimlik Kılavuzu Tanıtım Broşürü Dış İlişkiler

Mehmet Can ERDOĞAN

 

     1968 Doğumlu'dur. Kâhta Eskitaş köyü Şehit Nihat DENİZ İlk Okulundan mezun oldu. Orta okulu Kahta İmam hatip Orta okulunda okudu. Lise Mezunudur. Siyasi hayatına Refah partisinde İl ve İlçe Delege olarak seçilmesiyle başladı. 1991 ile 1998 tarihleri arası Kahta'da esnaflık yaptı. Kahta Demir Doğrama Derneği'nde üye olarak yer aldı. 1998 de Fazilet Partisi'nde kurucu yönetim kurulunda yer aldı.

     1999 yılında nisan yerel seçimlerde Fazilet Partisinde İl Genel Meclis Üyeliğine birinci sırada aday oldu ve seçildi. Fazilet Partisi'nin kapanmasıyla Ak Parti'nin kurulmasıyla görevine devam etti.

     2006 yılında Ak Parti Olağan kongrede Kahta İlçe yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 3 yıl Teşkilattan sorumlu başkan yardımcılığı görevini sürdürdü.

     2009 yılında yerel seçimlerde Ak Partide İl Genel Meclis Üyeliğine ikinci Sırada aday oldu ve seçildi. 2009 ve 2014 yılları arasında İl Genel Meclisi Birinci Başkan vekili görevini yaptı. Plan ve Bütçe Yol ve Su Hizmetleri Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetleri Komisyonlarında Komisyon Başkanlıkları yaptı. İler Bankası Genel Müdürlüğü İl temsilciliği yaptı.

     2014 yerel seçimlerde İl Genel Meclis Üyeliğine aday oldu seçildi. 2014 ile 2016 Nisan ayı tarihine kadar Ak Parti İl Genel Meclisi Grup  Başkan vekiliği yaptı. Plan ve bütçe komisyon başkanlığını yaptı.

     2016 Yılında İl Genel Meclisi 1. Başkan Vekilliğine seçildi. 2017 Yılı Mayıs ayında, İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçilerek görevine başladı. 31 Mart Yerel Seçimlerine kadar 2 yıl görev yaptı.

     31 Mart 2019 Yerel Seçiminde yeniden İl Genel Meclisi üyesi seçilerek mazbatasını aldı. Seçimlerden sonra oluşan İl Genel Meclisi tarafından yapılan ilk toplantıda İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçildi.

      Evli ve 6 çocuk babasıdır.INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN