DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri Gaziantep’ten başlıyor.


 

Marketing Anadolu Platformu, “Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri” ile Anadolu girişimcilerine markalaşma yolunu açıyor. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute (MMI) işbirliğiyle hayata geçirilen “Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri”  işletmelerin markalaşarak Anadolu ekonomisini büyütmesi için profesyonel isimleri Gaziantep’te ağırlıyor. MAM Eğitimleri 28 Mart’ta NOVOTEL’de gerçekleştirilecek.

 

Anadolu sanayicisinin satışını artırırken markalaşma sürecini de başlatan Marketing Anadolu Platformu, Marketing Anadolu dergisi tarafından oluşturuldu. Türkiye’den örneklerin yer aldığı ve yazarlarının pazarlama sektörünün profesyonelleri olduğu CEP PAZARLAMA DİZİSİ ile desteklenen eğitimler markalaşmanın yerelden başladığına inanıyor. Anadolu Girişimciliğinin markalaşma sürecinde ileri aşamalara taşınmasını hedefleyen eğitimlerde pazarlama disiplinin tüm bileşenleri tartışılıyor.  

 

Ströer Kentvizyon ile Pepsi&Co Türkiye ana sponsorluğunda ve Unilever, Şekerbank, NT, Localtime desteğiyle gerçekleştirilecek Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri’nin ilki 28 Mart tarihinde Gaziantep Novotel’de gerçekleşecek. 5 Anadolu şehrinde gerçekleştirilecek olan eğitimlerin Gaziantep sonrasında 18 Nisan’da Bursa, 7 Mayıs’ta İzmir, 30 Mayıs’ta Ankara ve 13 Haziran’da Erzurum’da gerçekleştirilecek. MAM eğitimleri hakkında detaylı bilgi Ekin Yalçın ve Esra Karadağ Ügüt’ten alınabilir.

 

Bir tam gün sürecek eğitimde uzmanların değinileceği konular şöyle:

Geleceğinizi şekillendirin ve markalaşın

Markalaşma sürecinde medya planlama ve kullanımı

Yerelde ve dijitalde marka olmak

Küresel marka nasıl yerelleşir?

Büyük oluşumların sürdürülebilir hedefleri
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN