HIZLI MENÜ

2019 Mali Yılı Destek Programları 2017 Yılı Mali Destek Programları 2016 Yılı Mali Destek Programları 2015 Yılı Mali Destek Programları 2014 Yılı Mali Destek Programları 2013 Yılı Mali Destek Programları Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı - 2011 2011 Yılı Mali Destek Programları DFD ve Teknik Destekler Ajans Hakkında Küçük Altyapı Mali Destek(Genel) Küçük Altyapı Mali Destek(Sizlerden gelenler) İktisadi Gelişme Mali Destek (Genel) İktisadi Gelişme Mali Destek(Sizlerden Gelenler)

SIKÇA SORULAN SORULAR

Küçük Altyapı Mali Destek(Sizlerden gelenler)

Belediyelerin Kalkınma Ajans'ına proje başvurusunda bulunabilmesi için Belediye Meclis'inden ne tür bir karar çıkartılması gerekmektedir?

Belediyelerin Kalkınma Ajans'ına proje başvurusunda bulunabilmesi için Belediye Meclisi ilgili birime ya da kişiye yetkilendirme kararı çıkartmalıdır.

Sulama kooperatifi olarak tarımsal basınçlı sulama sistemi (alt yapı) proje yapmak istiyoruz. Hangi evrakları doldurmamız gerekli ve size hangilerini teslim etmeliyiz?

İnternet sitemizdeki Başvuru Rehberin'de yer alan kısımları doldurmanız ve burada istenen belgeleri temin etmeniz yeterlidir.

Küçük ölçekli altyapı proje başvuru formunda 1.8.7 bölümünde uygulanması için gerekli temel araçlar bölümüne örneğin bir arıtma tesisi inşaa edilmesini talep ediyorsak arıtma tesisi içindeki ekipmanları mı yazacağız ?

Projeniz için gerekliyse bu ekipmanları yazabilirsiniz.INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN