DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

KARACADAĞ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI


Karacadağ Kalkınma Ajansı'na 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; Diyarbakır ve Şanlıurfa Bölgesinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, esnek ve dinamik çalışabilen, yaratıcı ve analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendiliğinden iş yapabilme becerisine sahip, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına kolay uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman Personel ve 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır.

 

Uzman personel için branşlar aşağıdaki gibidir:

(Sosyoloji, İstatistik veya Matematik, Ziraat Mühendisliği, Şehir Planlama, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik veya Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Harita, Harita Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Mühendisliği dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak)

 

Destek personeli için branşlar aşağıdaki gibidir:

(Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Sistem Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak)

Karacadağ Kalkınma Ajansı'nın merkezi Diyarbakır İli olup, Ajans'ın faaliyet alanını Diyarbakır ve Şanlıurfa illeri oluşturmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olan adaylar Ajansın iş yükü dikkate alınarak bu illerden, Ajans'ın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

 

BAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİ : 12.01.2016

 

SON BAŞVURU TARİHİ : 26.01.2016

 

SINAV TARİHİ : 02.02.2016

 

BAŞVURU YERİ : Karacadağ Kalkınma Ajansı İnsan Kaynakları Bürosu, Selahattini Eyyubi Man. Urfa Bulvarı No: 15/A21080 Bağlar/DİYARBAKIR (Tel: (0412)237 12 16-17 Faks: (0412) 237 12 14 E-posta: mavci@karacadag.org.tr) Sınava ilişkin detaylı bilgi ve İş Talep Formu, Ajansın web sitesi olan www.karacadag.org.tr adresinden temin edilebilir. Kamuoyuna ilanen duyurulur.
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN