HABERLER

TÜM HABERLER

İKA Yatırım ve Finansman Fuarı’nda


İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) İstanbul’da düzenlenen “4. Türk-Arap Yapı - İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari, Mobilya Fuarı ve 1’inci Türk-Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finansman Fuarı’na katılım sağladı.

 

İpekyolu Kalkınma Ajansı Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) desteğiyle TURABEXPO tarafından düzenlenen 10’uncu Türk Arap Zirvesi olan “4. Türk-Arap Yapı - İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari, Mobilya Fuarı ve 1’inci Türk-Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finansman Fuarı’na katılım sağladı.

 

İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın açtığı stantta Yatırım Destek Ofisi uzmanları tarafından Gaziantep, Adıyaman ve Kilis illerinin yatırım ortamı, ekosistemi hakkında yatırımcılar bilgilendirildi. Stantta ayrıca bölgeye yönelik Türkçe ve İngilizce hazırlanan dokümanlarla bölgenin yatırım ortamı iel ilgili detaylı bilgi verildi

 

Fuar sonunda İpekyolu Kalkınma Ajansı Gaziantep Yatırım Destek Ofisi uzmanı Mehmet Polat tarafından İKA faaliyetleri, teşvik sistemi hakkında sunum gerçekleştirildi. Fuar boyunca İKA standına ilgi yoğun oldu.

 

 

 
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN