KURUMSAL

Vizyon - Misyon Organizasyon Yapısı Yönetim Kurulu Mahmut ÇUHADAR Davut GÜL Recep SOYTÜRK Fatma ŞAHİN Dr.Süleyman KILINÇ Abdi BULUT Mehmet Can ERDOĞAN Şıh Mehmet YALÇIN Adnan ÜNVERDİ Mustafa USLU Hacı Mustafa CELKANLI Kalkınma Kurulu Kalkınma Kurulu Başkanlarımız Genel Sekreterlik Genel Sekreter Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Program Yönetim Birimi İzleme Değerlendirme Birimi Tanıtım ve İşbirliği Birimi Destek Hizmetleri Birimi Yatırım Destek Ofisleri Gaziantep Yatırım Destek Ofisi Adıyaman Yatırım Destek Ofisi Kilis Yatırım Destek Ofisi Organizasyon Şeması Ajans Logosu Stratejik Plan Kurumsal Kimlik Kılavuzu Tanıtım Broşürü Dış İlişkiler

Dr. Burhan AKYILMAZ

       

   

      1978 Gaziantep doğumlu olan Dr.Burhan Akyılmaz İlk ve Orta Öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra 2001 yılında Çukurova Üniversitesi İngiliz Dili ve Eğitimi Bölümünden, 2013 Yılında ise Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.


     2017 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında doktora çalışmasını tamamlamıştır. Sırasıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile Bakanlığına bağlı çeşitli kurumlarda, TBMM’de ve Gaziantep Üniversitesinde görev yapmıştır.


      Dr. Burhan Akyılmaz 2001 yılından beri Kültür ve Turizm Bakanlığı bölgesel turist rehberliği kokartına sahip olup, 4 Temmuz 2017’den beri İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreterlik görevini yürütmektedir.


        Yayınlanmış 1 kitabı ve 6 makalesi bulunan Dr.Burhan Akyılmaz Evli ve 1 çocuk babasıdırINVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN