DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

Gaziantep Ticaret Borsası 1 Fikrim Var Proje Yarışması


Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), yenilikçi fikirlerin tanıtılması ve iş hayatına kazandırılması amacıyla başlattığı  ‘1 Fikrim Var’ proje yarışmasına Türkiye genelinden tüm girişimcilerin katılımını bekliyor.

 

GTB tarafından 2014 yılında borsa üyeleri ve çalışan personellere yönelik uygulamaya konulan  “Bir Fikrim Var” projesi, borsanın hizmet kalitesine ve işleyişine katkı sunacak, uygulanabilir inovatif fikirlerin çoğalması amacıyla yurt genelindeki tüm girişimcilerin başvurusuna açık hale getirildi.

 

Türkiye genelinden gelen tüm yenilikçi fikirlerin değerlendirilmeye alındığı ‘ 1 Fikrim Var’ proje yarışmasına son başvurular 31 Ocak 2016 tarihine kadar GTB’nin resmi web adresi www.gtb.org.tr üzerinden yapılabilecek. Projelerde uygulanabilirlik şartının arandığı yarışmaya ayrıca katılımcılar birden fazla fikirle de başvuruda bulunabilecekler.

 

-DEĞERLENDİRME VE ÖDÜL-

'1 Fikrim Var’ projesi kapsamında yapılan tüm başvurular GTB tarafından oluşturulan  'Değerlendirme Komisyonu' tarafından belirli kriterler göz önüne alınarak incelemeye tabi tutulacak. Yapılan değerlendirmeler sonucunda birinci seçilen proje sahibine 3, ikinciye 2, üçüncüye ise 1 tam Cumhuriyet altını ödül olarak verilecek.
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN