DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

EBRD İş Kadınlarına Yönelik Eğitimler


Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu işbirliğinde kadın girişimcilerin iş hayatında başarılı olmasına yardım etmek ve onları iş hayatına daha fazla kazandırmak için başlatılan Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı kapsamında 21-22 Mart 2015 tarihlerinde “İşkadınları için ‘Liderliğe Giriş’ Eğitimi” ve 4-5 Nisan 2015 tarihlerinde İş Kadınları için ‘İşbaşında Liderlik’ Eğitimi” verilecektir. Eğitimler Gaziantep Holiday Inn Hotel’de (Mücahitler Mahallesi 052062 No’lu Sokak No:8) gerçekleştirilecektir.

 

Eğitim, “Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı” tarafından finanse edilmektedir. Maliyet paylaşım ilkesi temelinde, katılımcıların eğitim başına (2 gün için) sadece 140 TL ödemesi beklenmektedir. Bu ücret, eğitim materyallerini, eğitim arası ikramları ve öğle yemeğini kapsamaktadır.

 

Eğitimlere katılmak için www.ebrd-egitim.com adresine tıklayarak en geç 18 Mart 2015 tarihine kadar online başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Sorularınız için bilgi@ebrd-egitim.com  adresine e-posta gönderebilir veya +90 342 999 28 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiye ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

 

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN