DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

E-Ticaret Danışmanlığı Programı


İPEKYOLU KALKINMA AJANSI ve GAZİANTEP AYAKKABICILAR ODASI İŞBİRLİĞİ İLE GAZİANTEP İLİNDE DERİ, SUNİ, TEKSTİL AYAKKABI VE TERLİK ÜRÜNLERİ İMALATI VE SATIŞI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMALARA E-TİCARET DANIŞMANLIK HİZMETİ SAĞLANACAKTIR.

 

E-Ticaret Danışmanlığı Programı, İpekyolu Kalkınma Ajansı ve Gaziantep Ayakkabıcılar Odası işbirliği ile Gaziantep ilinde “Ayakkabı Sektöründe” faaliyet gösteren 10 firmaya 3 ay boyunca E-Ticaret Danışmanlık hizmeti verilmesini kapsamaktadır. Belirlenen kriterlere uyan firmalara danışmanlık programı kapsamında bire bir uygulamalı eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlanacaktır. E-Ticaret Danışmanlık Programı sonunda, firmaların online pazar yerlerinde kendi mağazalarını açmaları ve online satışlarını yapmaları hedeflenmektedir. 3 aylık danışmanlık hizmet bedeli her bir yararlanıcı firma için 14.000 TL + KDV olup, 13.000 TL + KDV İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından, 1.000 TL+KDV ise yararlanıcı firma tarafından karşılanacaktır. Eğitim başlama tarihinden önce yararlanıcı firmanın ilgili tutarı (1.000 TL+KDV) yüklenici firmaya ödemiş olması gerekmektedir. Danışmanlık hizmetinin başlangıç tarihinden sonra, yararlanıcı firmanın mücbir sebep dışında herhangi bir sebeple programı yarıda bırakması halinde, yararlanıcı firma Ajans tarafından ödenen 13.000 TL+KDV tutarı ödemekle yükümlüdür.

 

>Başvurular, belirlenmiş kriterler esas alınarak Ajans uzmanlarından oluşan bir komisyon tarafından puanlama yöntemiyle değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda puanlama yöntemine göre ilk onda yer alan firmalara danışmanlık hizmeti verilecektir.

 

>Programa başvurular, Ajans web sitesinde www.ika.org.tr yer alan başvuru formunun doldurulması (imza – kaşe)  ve gydo@ika.org.tr e-mail adresine gönderilmesi ile gerçekleştirilecektir.  

 

Son Başvuru Tarihi: 12.10.2020

İlgili İrtibat Kişisi: Meral KARADAĞ    Tel: 0 342-231 07 01/124   e-posta: meral.karadag@ika.org.tr
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN