DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

DOĞAKA Personel Alım İlanı


 

DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI

TR63 (HATAY, KAHRAMANMARAŞ, OSMANİYE)

 

Konu : İlan Metni

T.C DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI (DOĞAKA) PERSONEL ALIM İLANI

T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), 25.02.2006 tarih ve “5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun” ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri uyarınca; TR63 Düzey 2 Bölgesinin (Hatay,Kahramanmaraş ve Osmaniye) kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 1(Bir) İç Denetçi , 13 (On üç) Uzman ve 3(Üç) Destek Personeli alımı yapılacaktır.

T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (Doğaka) ’nın merkezi Hatay ili olup; Ajansın faaliyet alanlarını Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, bu illerden ajansın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

Adaylar sınava giriş ve başvuru şartlarını ajansın web sitesi olan www.dogaka.org.tr ile www.kalkinma.gov.tr, www.hatay.gov.tr, www.kahramanmaraş.gov.tr ,ve www.osmaniye.gov.tr internet adreslerinden ulaşabilirler.

 

Başvuru Tarihleri            08 -17 Ekim 2012 

Başvuru Yeri                      : T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Haraparası Mah. Yavuz Sultan   Selim Cad. 1. Tabakhane Sok. No:20 Antakya/HATAY

Sözlü Sınav Tarihi            01-03 Kasım 2012

Sınav Yeri                           : T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad.     1. Tabakhane Sok. No:20 Antakya/HATAY
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN