KURUMSAL

Vizyon - Misyon Organizasyon Yapısı Yönetim Kurulu Davut GÜL Aykut PEKMEZ Recep SOYTÜRK Fatma ŞAHİN F. Hüsrev KUTLU Hasan KARA Mehmet Can ERDOĞAN Mehmet Metin KARAKUŞ Adnan ÜNVERDİ Mustafa USLU Hacı Mustafa CELKANLI Kalkınma Kurulu Çalışma Komisyonları Dezavantajlı Gruplar, Göç ve Sosyal Uyum Komisyonu Kentleşme, Çevre ve Altyapı Komisyonu Sanayi, Ticaret ve Lojistik Komisyonu Beşeri Kaynaklar, Eğitim ve İstihdam Komisyonu Tarım ve Kırsal Kalkınma Komisyonu Kültür, Turizm ve Tanıtım Komisyonu Kalkınma Kurulu Başkanlarımız Genel Sekreterlik Genel Sekreter Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Program Yönetim Birimi İzleme Değerlendirme Birimi Tanıtım ve İşbirliği Birimi Destek Hizmetleri Birimi Yatırım Destek Ofisleri Gaziantep Yatırım Destek Ofisi Adıyaman Yatırım Destek Ofisi Kilis Yatırım Destek Ofisi Organizasyon Şeması Ajans Logosu Stratejik Plan Kurumsal Kimlik Kılavuzu Dış İlişkiler İşbirlikleri Çalışma Ziyaretleri İtalya Çalışma Ziyareti İspanya Çalışma Ziyareti Tanıtım Broşürü

Adnan ÜNVERDİ

adnan ünverdi ile ilgili görsel sonucu

1962 yılında Gaziantep te dogdum.İlk,orta ve liseyi Gaziantep te tamamladıktan sonra 1983 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler fakültesi işletme bölümünden mezun oldum.

 

1986 yılında pamuk ipliği ticareti ile iş hayatına girdim.1990 yılında Plaspen Plastik A.Ş. olarak Gaziantep te ilk plastik kapı ve pencere üretimini gerçekleştirdik.2006 yılından itibaren Ünplast olarak kimyasal karışımlarla plastik kapı ve pencere üretimini gerçekleştirdik.2006 yılından itibaren Ünplas olarak kimyasal karışımlarla plastik granül işine devam etmekteyim.

 

1997-1999 yılları arasında Gaziantep Genç İşadamları derneğinde yönetim kurulu üyesi,2004-2009 yılları arasında Gaziantep Serbest Bölgesi A.Ş. muhasip üye olarak görev yaptım. 1999 yılından itibaren Gaziantep Sanayi Odasında sırası ile Yönetim Kurulu Üyesi,Muhasip Üye ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyorum. T.O.B.B. de genel kurul üyeliğim, Gaziantep tenis kulubü üyeliğim devam etmektedir.

 

Evli ve Selin-Sena-Burak isminde üç çocuk babasıyım.

 INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN