DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

1. Türk Arap Ekonomi Zirvesi


Kalkınma Bakanımız Sn. Lutfi ELVAN’ın himayelerinde, Mersin Valiliği koordinasyonunda, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYTDTA), Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ve Türk Arap İşadamları Derneği (TURAB) tarafından  kentimizde “1.Türk – Arap Ekonomi Zirvesi” düzenlenecektir. Aynı dönemde Kalkınma Bakanımız Sn. Lutfi ELVAN’ın himayelerinde, Mersin Valiliği koordinasyonunda, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYTDTA) ve Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) işbirliğinde “Türk – Yemen İş Forumu düzenlenecektir.

 

11-13 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan zirve  ve 09 – 13 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek forum kapsamında, Türk ve Arap iş insanlarına yönelik olarak, Çukurova Kalkınma Ajansı, MTSO ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri işbirliğinde 12 Ocak 2018  tarihinde Mersin Divan Oteli'nde saat 15:00 itibari ile ikili iş görüşmeleri (B2B) gerçekleştirilecek, Mersinli iş insanları ile yurtdışından gelen sektör temsilcileri arasında somut ticari bağlantılar kurulmaya çalışılacaktır.

 

Etkinliğe katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2U301e_ydO1oa2m3IXbcAjs09KswRXicYYdqCI4llOP0RvA/viewform

 

Seçeceğiniz firmalarla görüşme saatlerinizi gösteren zaman çizelgesi tarafınıza e-posta yoluyla iletilecektir, e-posta adresinizin doğru yazıldığından lütfen emin olunuz. Listeden sadece beş firma seçebileceğinizi belirtmek isteriz.
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN