DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

"Genç İşadamları AB Yolunda" Projesi Kapsamında Gaziantep'te Eğitim Düzenlenecek


"Genç İşadamları AB Yolunda" Projesi Kapsamında Gaziantep'te Eğitim Düzenlenecek        

 

İngiltere Büyükelçiliğinin katkılarıyla, Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen, Genç İşadamları AB Yolunda projesi kapsamında 17-18 Mayıs 2013 tarihlerinde Gaziantep’te eğitim düzenlenecek.

17-18 Mayıs Tuğcan Otel’de gerçekleştirilecek eğitimle genç iş adamlarının AB ve AB-Türkiye Ekonomik ilişkileri konularında bilgilendirilmeleri amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda AB’ye tam üyelik müzakerelerimiz hakkında genç iş adamlarımızın farkındalıklarının arttırılmasının hedeflendiği eğitim programları gerçekleştirilmektedir. İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilen eğitimlerinin sonuncusu 17-18 Mayıs 2013 Tarihlerinde Gaziantep’te gerçekleştirilecektir.

 Eğitimleri takiben 6 genç iş adamı ve AB bakanlığı yetkililerinin katılımı ile Brüksel ve Londra’da bir çalışma ziyareti gerçekleştirilecektir. Vize Serbestisi, Yatırım Teşvikleri, AB Mali Yardımları Vergi Muafiyetleri ve Çifte Vergilendirme konularının anlatılacağı eğitime katılmak İsteyen genç iş adamları etezcan@ab.gov.tr ve sultan.saglam@ecorys.com.tr email adreslerine iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. (Detaylı Bilgi için Erencan TEZCAN-0312 218 17 04)

 

Saygılarımızla
INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN