DUYURULAR

TÜM DUYURULAR

Personel Alım İlanı Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar Listesi


DEĞERLİ ADAYLAR;

 T.C. İpekyolu Kalkınma Ajansı’na personel alımı için yapmış olduğunuz başvurularınızdan dolayı teşekkür eder sözlü sınava katılacak adaylara başarılar dileriz. Ajansımıza elden ve posta ile yapılan başvurular, başvurulan alana göre ve uygunluk durumuna göre değerlendirilmiştir.

Başvuruların ön incelemesinde, adayların KPPS puanı ya da iş tecrübe süreleri, genel özgeçmişleri, yüksek lisans ve doktora durumları, uzman adaylar için yabancı dil puanları değerlendirilmiş ve mülakata çağrılacak adaylar belirlenmiştir.

 Başvuruların geçersiz sayılma sebepleri şunlardır:

·   İlan edilen alanların dışındaki bölümlerden yapılan başvurular,

·  Yetersiz KPSS puanı ya da yetersiz iş tecrübesi,

· Uzman adaylar için bulunmayan ya da yetersiz dil puanı (KPDS, TOEFL, IELTS),

Sözlü yarışma sınavı 26 Nisan 2013 tarihinde Ajans Genel Sekreterlik Hizmet Binasında (İncilipınar Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı Vakıflar Güven İş Merkezi Kat : 3 Şehitkamil Gaziantep) yapılacak olup, tüm adayların 26 Nisan Cuma günü, saat 08:00’da nüfus cüzdanı veya sürücü kimlik belgesi gibi fotoğraflı ve onaylı bir kimlik belgesi ve başvuru evraklarının asıllarını ajans binasında hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Komisyonca yapılan değerlendirme neticesinde sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar alfabetik sıralamaya göre aşağıda listelenmiştir.

 

Uzman kadrosu Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazananların Listesi

 

 

Sıra No

Adı

Soyadı

Bölüm

1

Adile

ŞAHİN

Tekstil   Müh.

2

Ayhan

KÖKSEL

Endüsri   Müh.

3

Bilal

AYDIN

İktisat

4

Durmuş   Okan

BOZKIRLI

Gıda   Müh.

5

Emine   Nilay

KÜÇÜKAYDIN

Hukuk

6

Erdal

AÇIKYOL

İşletme

7

Esra

MENGİOĞLU

Siyaset   Bil. Ve Kamu Yön.

8

Ezgi Su

ERBAY

Matematik

9

Fatih

AYDIN

Siyasal   Bil. Ve Kamu Yön.

10

Hidayet

TUZCU

İktisat

11

İlker

AYÇİÇEK

Metalurji   ve Malzeme Müh.

12

Mehmet

ÇALDIRAN

Şehir   Ve Bölge Planlama

13

Mustafa

ÖZGÜN

Uluslararası İlişkiler

14

Onur

DEMİRTAŞ

Matematik

15

Onural   Alper

ŞAHİN

Deniz   Ulaştırma ve İşl. Müh.

16

Reşat

TAMAN

Gıda   Müh.

17

Yahya

ŞİMŞEK

İşletme

18

Yiğit   Anıl

GÜZELİPEK

Uluslararası İlişkiler

19

Yusuf   Cem

YAMAN

Şehir   Ve Bölge Planlama

20

Yusuf   Cihan

RENDE

İktisat

 

·      İktisat ve Şehir Bölge Planlama bölümlerinden yeteri kadar başvuru olmadığından bu bölümlerin kontenjanları diğer bölümlerden çağrılan adaylarca doldurulmuştur. 

 

 

Basın ve Halkla İlişkile Görevlisi sözlü sınava katılmaya hak kazananların listesi

 

 

Sıra No

Adı

Soyadı

Bölüm

1

Ersin

DOĞAN

Gazetecilik

2

İsmail

ÖZLER

İletişim

3

Muhsin

GÜNEŞ

Gazetecilik

4

Murat

ÇİL

Radyo,Sinema

 

 

 

 

 

AJANS GENEL SEKRETERLİĞİ








INVEST IN GAZİANTEP INVEST IN KİLİS INVEST IN ADIYAMAN